Jesteśmy kreatywnym duetem przyjaciół których połączyła gastronomia. Razem posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w barach i hotelach w całym kraju.


Zdecydowaliśmy się przenieść to co robimy najlepiej, zza baru, bezpośrednio w państwa stronę.

Specjalizujemy się w prowadzeniu degustacji, tastingów oraz warsztatów koktajlowych. Poza merytoryczną stroną alkoholu nie boimy się pokazać co potrafimy i pojawić się z własnym mobilnym barem tam gdzie sobie państwo zażyczą, czy to wesele, konferencja, event firmowy, impreza integracyjna czy jubileusz. 

Nie ma sensu rezygnować z dobrej zabawy, przejmiemy całą organizację wydarzenia od strony alkoholu, zaopatrzenia i obsługi barowej. Zapraszamy do kontaktu, przekonaj się co to świetna zabawa, pyszne koktajle i najwyższej jakości profesjonalizm.

Organizujesz imprezę, event firmowy, spotkanie integracyjne, jubileusz, konferencje, wesele? Podnieś rangę wydarzenia. Oferujemy atrakcje która wyniesie twój wieczór na jeszcze wyższy poziom. Napisz do nas i niczym się nie przejmuj

Nasz wspaniały zespół

Jesteśmy kreatywnym duetem przyjaciół których połączyła gastronomia. Razem posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w barach i hotelach w całym kraju.

Image name
+48 507559509

Kamil Kotarba Co-founder

Krakus z pochodzenia. Zamiłowanie do trunków ujawnia się w czasie pracy jako doradca sprzedaży na lotnisku. Kroki za barem stawia w pomorskich miejscowościach a z czasem w całym kraju. Pasjonat szkockich i francuskich destylatów starzonych.

Image name
+48 502203821

Kamil Grabowski CEO

Urodził się i mieszka nad Polskim morzem. Tu zdobywał wiedzę hotelarsko-gastronomiczna- praktyki i praca w najlepszych miejscach w Polsce północnej. Pasjonat branży - kurs II stopnia barmaństwa po czym praca w topowych barach w Polsce. Wino i tequila, whisky czy gin - to jego specjalności o których chętnie poopowiada.

Napisz i zapytaj

o darmową wycenę o warunki współpracy o wolne terminy

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś!